Odmietnuť všetko môžete tu.

TOVAR V AKCII

Naša cena 29,90 EUR
Na objednávku
Naša cena 28,90 EUR
Na objednávku
Naša cena 26,80 EUR
Na objednávku

KONTAKTY

infologic, s.r.o.
Starhradradská 14
851 05 Bratislava
tel: +421 911 166 423
ahoj(a)borseta.sk

NAJPREDÁVANEJŠIE


Doprava a platba

 

DOPRAVA

Tovar Vám doručíme prostredníctvom Slovenskej pošty, poplatok je iba 2,90 EUR. Balík si môžte vyzdvihnúť na najbližšej pošte.

 Pri nákupe nad 40 EUR je doprava kabeliek zdarma.

 

DODACIA DOBA A PLATOBNÉ PODMIENKY

Bežná doba expedície tovaru je najneskôr do troch pracovných dní. Pri objednávke platba na účet, do dvoch pracovných dní po pripísaní platby na náš účet. Tovar je po expedícii doručený Slovenskou poštou na zvolenú dodaciu adresu (viď lehota prepravy - Slovenská pošta balík 2. triedy). Expedíciou sa rozumie predanie zásielky Slovenskej pošte. Objednávky sú vybavované v poradí v akom boli doručené predávajúcemu. V prípade, že objednaný tovar nie je v čase doručenia objednávky na sklade, bude kupujúci s touto skutočnosťou oboznámený a dodacia lehota je do 7 pracovných dní.


Ak nie je stanovené inak, náklady na dopravu platí kupujúci. Predávajúci je oprávnený plniť predmet objednávky i čiastočne, ale vždy na základe súhlasu kupujúceho. Kupujúci sa zaväzuje uhradiť kúpnu cenu za dodaný tovar vrátane poštovného. Kupujúci nadobúda vlastnícke práva k tovaru až dňom zaplatenia ceny v prospech predávajúceho v plnej výške. Faktúra a všetky dokumenty sú zaslané zákaznikovi spolu s tovarom. Komunikácia medzi zákazníkom a prevadzkovateľom prebieha predovšetkým prostredníctvom e-mailu resp. telefonicky. Objednávku je možné stornovať do 24 hod od obdržania informačného e-mailu.